Rodinné focení s miminkem

Z tohoto krásného rodinného focení mám svolení s vámi sdílet pouze fotografie nejmladší holčičky – přání svých klientů respektuji a moc si vážím toho, že mi dovolíte sdílet alespoň některé fotografie. Ráda bych toho využila, abych vám ke sdílení něco napsala.
Portfolio je pro nás fotografy velmi důležité, protože díky němu si budujeme důvěru a vybírají si nás klienti. Vy byste přeci také nešli k fotografovi, který nemá zveřejněné žádné fotografie. Bohužel stále velká část mých klientů si sdílení nepřeje a proto velkou část mého portfolia tvoří mé vlastní děti.

Budu zde citovat část svých obchodních podmínek, celé znění najdete zde.
Fotograf některé pořízené fotografie využívá ke své propagaci – web, reklama, Facebook, Instagram, tištěné materiály. V případě vyjádření nesouhlasu ze strany klienta mohou být fotografie zveřejněny bez obličeje. Pokud klient nesouhlasí se zveřejněním žádné fotografie (foto bez obličeje ani např. dekorací, svatebních prstýnků apod.), může fotograf požadovat příplatek.“ Příplatek jsem zatím nezavedla, ale vím, že spoustu fotografů už ano. Čtěte prosím ty podmínky než se objednáte na focení. 🙂