Budu i Vaše rodinná fotografka?

Proč si vybrat mě?

  • Vím, jak pracovat s dětmi.
  • přehledná online galerie na náhledy i hotové fotografie – stejné přístupy pro všechna focení (nemusíte tedy za pár let hledat několik odkazů).
  • kvalitní vyvolávané fotografie v ceně balíčku – tisk řeším za vás.
  • individuální přístup, pomoc se stylingem, pomoc s výběrem foto-dárků pro vaše blízké…

Poslání rodinné fotografky

Jako rodinná fotografka jsem nejraději, když se ke mně během let vracíte.

Své klienty provázím všemi důležitými milníky – od těhotenství, prvních okamžiků v porodnici a novorozeneckého focení v prvních 14 dnech života miminka přes první i další narozeniny, zahájení školní docházky… narození sourozence a rodinné snímky během celého roku… až po portrétní focení v pubertě.

Ne vždy to však začíná dětmi – Váš příběh může začít u portrétů, párového focení nebo třeba svatby.

Fotografie jsou možnost, jak sdílet své vzpomínky s rodinou a přáteli a které vám pomohou vrátit se zpět k těm nezapomenutelným okamžikům. Proto dělám vše pro to, abych vám poskytla nejen fotografie, ale i zážitky, které si budete pamatovat celý život.

Chcete vědět víc o mně?

Jmenuji se Lucie, je mi 25 a jsem maminkou Emmičky (5) a Matyho (1,5).

Má cesta rodinné fotografky začala v roce 2018 s narozením dcery.
S každým uplynulým dnem jsem pozorovala, jak rychle roste a v srdci mi rostla touha zastavit čas. Věděla jsem, že nejlepší způsob, jak zachytit tyto okamžiky napořád, jsou fotografie. A tak se v roce 2021 zrodila LUNA fotografie – služba, která pomáhá maminkám a rodinám zachytit jejich nejkrásnější okamžiky.

Jako maminka rozumím vaším potřebám a frustracím. Vím, jak těžké je zachytit dokonalý moment svých dětí a rodiny na fotografiích, jak často se stáváte tím, kdo fotí, a jak těžké je najít profesionálního fotografa, který by rozuměl vašemu vkusu a stylu. A právě tady vám mohu pomoci.

Proč si vybrat mě? Protože miluju, co dělám. Protože chápu, jak důležité jsou pro vás vaše rodinné fotografie. A především proto, že si cením vaší důvěry a chci vám dát to nejlepší.
A tak pojďme společně zastavit čas pomocí fotografií, ať si za pár let můžete připomenout, jak bylo vaše dítko maličké. Uchovejte si vzpomínku na důležité okamžiky vašeho života – partnerské, těhotenské nebo rodinné fotografie.


Objednejte se na focení již nyní nebo mrkněte na ukázku mých fotografií.

Těším se na vás.