Focení miminka v porodnici – první dny vašeho miminka

Focení novorozenců v porodnici nebo také Fresh 48, jak mu říkají v cizině je lifestylové focení miminka ještě na oddělení šestinedělí. K nám do Čech se teprve pomalu dostává, ale pro mě je to jedno z těch, které by měl člověk opravdu ve fotoalbu mít.

Představte si prvních 48 hodin v životě vašeho novorozeného miminka. Tento čas je plný prvních doteků, pohledů a neopakovatelných momentů. Jako fotografka se specializací na focení dětí mám to neuvěřitelné štěstí, že mohu tyto okamžiky zachytit.

Nejsou to jen obyčejné snímky – jsou to okna do doby, která je tak snadno zapomenuta uprostřed nových starostí, které přináší rodičovství. Fotografie vám umožní vrátit se k těmto okamžikům kdykoli budete chtít, a znovu prožít radost a emoce, které jste cítili, když jste svého potomka poprvé drželi v náručí.

Možná si kladete otázku, zda je toto focení pro vás – zda chcete někoho cizího v tak intimním okamžiku.
Jako matka a fotografka vás mohu ujistit, že všechno je provedeno s největším respektem a citlivostí k vašemu prostoru a pohodlí. Fotografování trvá zhruba 30 minut a není potřeba se na něj nijak připravovat – využijeme pouze vaši náruč, postel a postýlku (akvárko) vašeho miminka. 

V případě zájmu o toto focení mne kontaktujte nejlépe ještě v období těhotenství, abych si vás poznačila do kalendáře a nejela v době vašeho porodu třeba na dovolenou. KONTAKT

cena

V nabídce mám 2 balíčky – 2000 Kč za 10 fotografií nebo 3 000 Kč za 20+ fotografií v elektronické podobě. Ty nejlepší vám poté nechám i vytisknout, abyste během šestinedělí měla o starost méně.