Vánoční focení 2023

S radostí v srdci se s vámi dělím o střípky z letošního Vánočního focení, které probíhalo celý listopad 2023.

Jaké to bylo? Přímo pohádkové!

Víte, pro mě jako fotografku je každý váš úsměv a každý rozzářený dětský obličej největší odměnou. A letos? Letos jsem byla svědkem tolika krásných momentů, že se mi srdce rozplývalo štěstím.

Vaše děti byly úžasné – skoro jako malí profesionálové se smály do objektivu, pózovaly a dokonce si s rekvizitami hrály tak, že vznikly opravdu jedinečné snímky.

Ano, stalo se, že jedna malá slečna potřebovala na focení trochu více času a pohody, a tak jsme si pro ni udělali výjimku a dofotili ji v jiném termínu. To je ale krása práce s dětmi – každé je jedinečné a zaslouží si individuální přístup.

Bylo báječné sledovat, jak si z náhledů vybíráte ty nejlepší fotografie a jak vám balíčky nestačí. Váš zájem a nadšení mi ukazují, že společně tvoříme něco výjimečného – nejenom snímky, ale vzpomínky, které zůstanou s vámi a vašimi dětmi navždy.

V galerii níže můžete najít několik ukázek z letošního focení. Jsem ráda, že jsem mohla být součástí těchto okamžiků a věřím, že každá z těchto fotografií najde své místo na stěnách vašich domovů a v albech plných vzpomínek.

Děkuji vám za důvěru, kterou jste mi prokázaly, a těším se na další společné chvíle před objektivem.

S láskou a vánočním pozdravem,

Lucie, vaše rodinná fotografka. 📸