Focení dětí s oblíbenou hračkou na bílém plátně

Máte doma malé objevitele a zvídavé duše, které každý den prožívají dobrodružství? Jsem tu, abych vám připomněla, že tyto okamžiky jsou stejně důležité jako velké životní události – focení dětí není jen o newborn, narozeninách nebo Vánocích; je to o zachycení jejich neobyčejné osobnosti a každodenních radostí. Nemusíte čekat na „ten pravý moment“. Každý den je tolik příležitostí a krásných okamžiků, které stojí za to mít zachycené.

Toto spontánní focení, kdy si vaše dítě hraje se svou oblíbenou hračkou, čte knížku nebo se tulí k plyšovému kamarádovi, vytváří nezapomenutelné vzpomínky – tyto snímky jsou nadčasové a vyniknou v jakémkoliv interiéru, ať už je to dětský pokojíček nebo obývací pokoj.

Přijďte se uvolnit, vypít si dobrou kávu a užít si příjemné dopoledne či odpoledne plné fotografování. Vaše rodinné album bude zase bohatší! Vytvořme spolu něco, co vás bude bavit prohlížet pořád dokola a co vám zůstane jako poklad na celý život. Tak co, jdeme do toho? Napište mi a domluvíme detaily. Těším se na vás i vaše děti!

S láskou,
Lucie Novotná – LUNA fotografie

PS: Pokud máte strach, že váš malý dobrodruh chvíli neposedí, mrkněte na můj instagram reel, kde uvidíte, jak toto focení probíhalo.