Máma a já

Nejdříve se nějakou dobu snažíte o miminko, potom ho 9 měsíců nosíte pod srdcem (a ten 9. měsíc vůbec neutíká) a pak když jsou ty naše zlatíčka konečně venku, rostou tak strašně rychle. Jednoho dne se probudíte a zjistíte, že vaše malá holčička už není tak malá. Váš chlapeček už nechce, abyste ho nosili a objímali, už nemluví roztomile špatně a jejich malé ručičky a nožičky nyní vypadají jako ty, které by mohly patřit mladému dospělému. A Vy si uvědomíte, že to uteklo jako voda.

Fotografie jsou jedním z nejlepších způsobů, jak zachytit tyto okamžiky a mít možnost se vždy vrátit do časů, kdy naše děti byly ještě malé. Ale když procházíte rodinná alba, najdete stovky fotografií svých dětí a manžela, ale vy sama tam skoro nejste? 

Maminky jsou často ty, které stojí za foťákem. Jste to Vy, kdo dokumentuje rodinné okamžiky, první kroky, první narozeniny, výlety do zoo, prázdninové radosti. A je to skvělé! Ale nesmíte zapomínat, že i maminka by měla být na fotografiích. Protože když Vaše děti vyrostou a budou chtít procházet staré rodinné fotografie, budou chtít vidět i Vás. Budou chtít vidět váš obličej, váš úsměv, jak jste se na ně dívala, jak jste je držela a jak jste je milovala.

A tak, ať už jste maminka za foťákem nebo před ním, důležité je, abyste tam byla. Abyste se neobávala, že nevypadáte dostatečně dobře nebo že nejste dostatečně štíhlá. Protože pro Vaše děti jste ta nejkrásnější maminka na světě. A ty fotografie, na kterých jste Vy s nimi, budou pro ně jednou z nejcennějších věcí.

Fotografování s rodiči je důležité nejen pro děti, ale i pro nás rodiče. Může nám pomoci uvědomit si, jak rychle čas plyne a jak rychle se naše děti mění. A může nám připomenout, abychom si tyto okamžiky užili, zastavili se a vdechli je. Protože jednoho dne budou tyto fotografie všechno, co nám po těchto krásných okamžicích zůstane.

Pojďte se postavit před můj foťák. Pro sebe, pro své děti, pro vzpomínky.

Dočetla jste až sem? Skvěle! Mám pro Vás speciální nabídku – 200Kč slevu na společné focení Vás a Vašeho dítěte/dětí – v objednávce použijte kód „MAMINKA“.

Ceník najdete zde.