Fresh 48 / focení novorozenců

Focení miminka v porodnici Příbram

Focení novorozenců v porodnici během prvních 48 hodin nebo také Fresh 48, jak mu říkají v cizině je lifestylové focení miminka ještě na oddělení šestinedělí. K nám do Čech se teprve pomalu dostává, ale pro mě je to jedno z těch, které by měl člověk opravdu ve fotoalbu mít.

Více informací

9 měsíců nosíte miminko pod srdcem a najednou je tady, držíte ho v ruce, cítíte jeho vůni a užíváte si každý pohled na něj. Pocity, které cítíte už nikdy nebudou tak intenzivní jako první dny po porodu a miminko už nikdy nebude tak malinké. Právě teď a tady, na oddělení šestinedělí v prvních 2-3 dnech po porodu, vznikají ty nejsilnější momenty, které si zaslouží své místo ve fotoalbu.
Focení je krátké, zhruba na 30 minut, aby nenarušilo režim miminka ani chod šestinedělí. Není potřeba se na něj nijak připravovat – využijeme pouze vaši náruč, postel a postýlku (akvárko) vašeho miminka.
Zaměřuji se hlavně vás a na nového člena rodiny a všechny ty emoce kolem. Ráda vám však nafotím i okamžik setkání se starším sourozencem.

Máte strach, jak to vůbec po porodu bude a zda to zvládnete? Sama jsem máma dvou dětí a vím, jak to může být po porodu těžké a jak s vámi mohou mávat hormony. Někdy se může stát, že po porodu nemáte náladu na nic a na nikoho, ale věřte mi, že se k těmto okamžikům na fotografiích budete moc rádi vracet a vzpomínat.

V nabídce mám 2 balíčky – 2000 Kč za 10 fotografií nebo 3 000 Kč za 20+ fotografií v elektronické podobě. Ty nejlepší vám poté nechám i vytisknout, abyste během šestinedělí měla o starost méně.

V případě zájmu o toto focení mne kontaktujte nejlépe ještě v období těhotenství, abych si vás označila do kalendáře a nejela v době vašeho porodu třeba na dovolenou. KONTAKT